| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

OGŁOSZENIA

Szanowni Łącznościowcy !

Kombatanci, żołnierze zawodowi, żołnierze rezerwy i już nie podlegający obowiązkowi służby, wszyscy sympatycy Wojsk Łączności i Informatyki !

 
Jednym z istotnych działań statutowych naszego Związku są działania na rzecz zachowania i popularyzowania tradycji wojskowych łącznościowców oraz upamiętnianie ich wkładu w dzieło odzyskania i utrzymywania niepodległości Polski.
 
Zadanie to realizowane jest między innymi przez inicjowanie i popieranie różnych form upamiętniania (dokumentowania) oraz upowszechniania rzetelnej historii jednostek łączności.
 
Apelujemy do wszystkich mogących przyczynić się do pogłębienia wiadomości, o zdarzeniach z udziałem łącznościowców , o przedstawienie posiadanej wiedzy w formie pisemnej lub nagrań.
 
Liczmy na dostarczanie zdjęć oraz innych pamiątek obrazujących życie i służbę żołnierzy łącznościowców, wskazywanie źródeł pozyskania takich informacji, materiałów, instrukcji, czy egzemplarzy sprzętu.
 
Szczególnym zainteresowaniem będą cieszyć się opisy działań śremskich jednostek łączności, wspomnienia uczestników ćwiczeń i codziennego życia, rozwiązywania w przeszłości problemów szkoleniowych, wychowawczych i związanych z wdrażaniem nowego sprzętu.
 

Zarząd oddziału ŚZPŻŁ w Śremie

 

Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna