| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Podpisanie porozumienia o współpracy.

W dniu 11.02.2015 r. Dowódca 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych ppłk Zbigniew Roszak spotkał się z Prezesem Zarządu Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności - Oddział Śrem płk w st. sp. Ryszardem Wróblem celem zawarcia porozumienia o współpracy.

Podpisanie porozumienia stanowi formalne zawiązanie dotychczasowych kontaktów, które utrzymywane są od chwili utworzenia śremskiego oddziału ŚZPŻŁ. Podczas podpisania porozumienia obecni byli również: członkowie związku ppłk rez. Józef Żeleźny oraz kpt. rez. Andrzej Korneluk, natomiast ze strony batalionu por. Tomasz Banicki.

Po podpisaniu porozumienia o współpracy zaproszono nas do sali tradycji jednostki, gdzie mogliśmy wspominać spędzone w jednostce lata. Przy tej okazji nie sposób pominąć fakt, że Prezes śremskiego oddziału płk w st. sp. Ryszardem Wróblem był w latach 1970 - 1984 dowódcą 6 Pułku Łączności. Na pamiątkę tej wizyty płk Ryszard Wróbel stanął do pamiątkowego zdjęcia przy manekinie ubranym w jego mundur z tamtego okresu.

Foto i tekst: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna