| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

VIII Memoriał Ludwika Kostery.

Organizatorzy VIII Memoriału Ludwika Kostery drugi raz zaprosili drużynę Oddziału Śrem ŚZPŻŁ do udziału w zawodach strzeleckich. Zawody odbyły się 12 maja 2023 r. na strzelnicy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Z naszego Oddział SZPŻŁ w zawodach uczestniczyła 3 osobowa drużyna w składzie: prezes ppłk dypl. w st. sp. Józef Żeleźny, ppłk w st. sp. Krzysztof Łyskawa i mjr w st. sp.Tomasz Podgórski.

Głównym organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Oficerów Rezerwy 69 Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego im. gen. dyw. Stefana Roweckiego Grota i Garnizonu Leszno. Otwarcia Memoriału dokonał Prezes Stowarzyszenia płk w st. sp. Mirosław Rochmankowski.

Pierwszych trzech zawodników w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze trzy zespoły w klasyfikacji drużynowej uhonorowano okolicznościowymi pucharami i medalami. Pierwszym sześciu we wszystkich klasyfikacjach, indywidualnej i drużynowej, wręczono dyplomy. Każdy uczestnik memoriału otrzymał również medal pamiątkowy potwierdzający udział w zawodach. Organizatorzy zadbali o gorące i zimne napoje (kawa, herbata, woda mineralna). Była też wspaniała "wojskowa" grochówka.

Tekst: Andrzej Korneluk
Zdjęcia: Jerzy Domański

Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna