| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej o Puchar Prezesa Oddziału.

19 kwietnia 2023 r. na strzelnicy przy Szkole Podstawowej numer 4 w Śremie odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej o Puchar Prezesa Oddziału. Strzelanie odbywało się na małej strzelnicy w pozycji stojącej z karabinka śrutowego (wiatrówka) z odległości 10 metrów do tarczy 14 x 14 cm na 3 stanowiskach strzelniczych. Zawodnicy oddali 3 strzały próbne oraz 5 strzałów ocenianych. W zawodach uczestniczyło 12 zawodników. Uczestników powitał Prezes Oddziału Józef Żeleźny i życzył wszystkim samych "dziesiątek" w tarczy. Nikt z zawodników nie wystrzelał kompletu punktów.

Najlepszym zawodnikiem strzelającym z wynikiem 46 pkt był Tomasz Podgórski. Drugie miejsce zajął Krzysztof Wasilewski 44 pkt, natomiast trzecie miejsce należało do Józefa Żeleźnego 42 pkt. Gratulujemy zwycięzcom za osiągnięte wyniki. Najlepsza trójka otrzymała z rąk Prezesa Oddziału pamiątkowe puchary.

Serdecznie dziękujemy Panu Staroście Śremskiemu za pomoc w uświetnieniu finału rozgrywek. Na zakończenie Prezes podziękował obsłudze strzelnicy i kierownikowi strzelania za miłe przyjęcie i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Korneluk

Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna