| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Zebranie członków Oddziału.

W dniu 23.03.2022 r. w Klubie 6 batalionu dowodzenia SP odbyło się zebranie Członków Oddziału. W zebraniu uczestniczyło 19 z 33 członków oddziału. Zebranie otworzył prezes zarządu oddziału ppłk dypl. w st. sp. Józef Żeleźny, serdecznie witając wszystkich przybyłych. Zebranie rozpoczęło się wysłuchaniem marszu łącznościowców.

Następnie prezes odczytał życzenia jakie przesłał nasz członek płk w st. sp. Waldemar Łagodowski mieszkający obecnie pod Warszawą. Za pracę na rzecz ŚZPŻŁ "Pamiątkową statuetką naszego oddziału" uhonorowany został skarbnik zarządu oddziału mjr w st. sp. Eugeniusz Kaźmierczak. Wręczono też zaległe dyplomy zwycięzcom w III zawodach w kręgle o Mistrzostwo Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności Oddział Śrem. Kolejne pucharowe miejsca zajęli koledzy Andrzej Olszewski, Leszek Bednarczyk i Piotr Woźniak.

Prezes omówił planowaną 05.04.2022 r. wycieczkę do Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu. Wtorek to dzień bezpłatny, trzeba tylko odebrać bilet w kasie. Jest to wspólna wycieczka z klasą Kadetów w Zespole Szkół Technicznych im. H. Cegielskiego w Śremie.

Na zakończenie prezes kol. Józef Żeleźny złożył wszystkim kolegom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Korneluk

Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna