| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Oddział Śrem ŚZPŻŁ w 30. finale WOŚP.

W niedzielę 30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 30. Razem z nią grał nasz Śremski Oddział Światowego Związku Polskich Żołnierzy łączności zrzeszony przy śremskim sztabie Krówki Małej. Zostaliśmy przydzieleni do punktu wolontariackiego przy PSS Jubilat.

W niedzielę prezes Zarządu Oddziału kol. Józef Żeleźny z puszką w dłoniach w towarzystwie Mieczysława Lewandowskiego i Andrzeja Korneluka zbierał pieniądze na WOŚP. Tak jak w poprzednich latach odwiedziliśmy miejsca zamieszkania naszych związkowych kolegów. Do pomocy w zbieraniu dołączył wnuczek kol. Mieczysława Lewandowskiego.

Kwestowanie zakończyliśmy o godzinie 14.00 zdając puszkę u koordynatora punktu. Tam też kupiliśmy kilka WOŚPowych gadżetów. Wystawiliśmy też kilka aukcji wspierających WOŚP.

W dniu 3 lutego otrzymaliśmy informację ze Sztabu WOŚP w Śremie, że udało nam się zebrać do puszki 1006,76 złotych. W dniu 4 lutego zakończyły się licytacje przedmiotów przekazanych przez członków Śremskiego Oddziału Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności Łącznie z licytacji uzyskaliśmy 346,50 złotych.

W sumie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy 1353 złote i 26 groszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom licytującym za przekazanie na ten zaszczytny cel określonych kwot pieniężnych.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Korneluk

Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna