| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

W dniu 11 marca 2020 r. nasz Śremski Oddział Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności zorganizował uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Gości powitał kol. Prezes Oddziału ppłk dypl. w st. spocz. Józef Żeleźny. Już na wstępie złożył serdeczne życzenia: uśmiechu, radości, zdrowia, i aby uśmiech gościł na twarzach codziennie. Każda Pani obdarowana została piękną różą.

Wieczór umilił występ Andrzeja Łowickiego który odczytał kilka swoich wierszy oraz koncert zespołu muzycznego Integranci. Andrzej Łowicki, poeta i autor wszystkich tekstów opowiedział o powstaniu zespołu i jego nazwie. - Łączymy w sobie twórczość podeszłą, muzykę średniego wieku i młodzieżowe wykonanie - mówił. Muzykę do tekstów poety tworzy Lech Nawrocki. Zespół wystąpił w składzie: wokal: Małgorzata Pomin-Snowacka, Marcin Mielcarek, gitara basowa i śpiew - Lech Nawrocki, klawisze – Bartosz Karman, gitara – Waldemar Zawada, djembe – Agnieszka Piasecka. Widownia z zachwytem wsłuchiwała się w piękne dźwięki i życiowe teksty oraz nagradzała każdy występ brawami. Można było też nabyć singiel zespołu z piosenką "Ballada o Śremie".

Tegoroczny Dzień Kobiet upłynął w radosnej atmosferze, przy bogatym poczęstunku. Były ciepłe słowa, życzenia i tradycyjny toast za zdrowie Pań, wzniesiony lampkami wina. Wszystkie przybyłe na spotkanie kobiety czuły się wyjątkowo. Przy wspólnym, miłym biesiadowaniu szybko upłynął czas.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna