| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Zebranie Członków Oddziału.

W dniu 17 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne zebranie Oddziału które otworzył i prowadził Prezes ppłk dypl. w st. sp. Józef Żeleźny. Na wstępie kolega Edward Rauhut z okazji 70 rocznicy urodzin został wyróżniony okolicznościowym dyplomem i wiązanką róż.

Dzień ten był też szczególnie ważny dla kolegów Andrzeja Sobolewskiego, Cypriana Wawrzkiewicza, Jerzego Sadzikowskiego oraz Piotra Wożniaka. Otrzymali oni z rąk Prezesa Oddziału legitymacje potwierdzające przyjęcie ich w poczet członków Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności. Obecni na zebraniu pozostali członkowie powitali ich brawami i życzyli owocnej pracy na rzecz Związku.

W dalszej kolejności prowadzący zebranie przedstawił przedsięwzięcia które nas czekają w najbliższym czasie takie jak: obchody Dnia Katyńskiego, spacer historyczny po Śremie, wyjazd do Winnej Góry z okazji 201 rocznicy śmierci Jana Henryka Dąbrowskiego oraz przygotowania do wyjazdu na Międzyrzecki Rejon Umocniony.

Na zakończenie zebrania Prezes złożył zebranym życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych oraz zaprosił do konsumpcji jajek i innych przygotowanych potraw.

Tekst: Józef Żeleźny
Foto: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna