| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Zebranie Towarzystwa Miłośników Ziemi Śremskiej.

W dniu 14 marca 2019 roku w restauracji "Relax" odbyło się zebranie sprawozdawczo - finansowe za 2018 rok Towarzystwa Miłośników Ziemi Śremskiej. Przybyłych gości przywitał prezes Towarzystwa - Jerzy Naskręt. Wśród zaproszonych gości był Kajetan Pyrzyński, Konsul Honorowy Republiki Peru na obszar województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Konsul jest z zamiłowania poetą, autorem ponad 600 wierszy. Na spotkaniu odczytał jeden z nich.

Zebranie było połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Z tej okazji uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Śremie p przygotowali występ artystyczny. Był to bardzo zabawny program kabaretowy przeplatany bardzo znanymi i popularnymi piosenkami. Paniom wręczono życzenia wraz ze słodkim upominkiem. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze przy kawie i ciastkach.

Z naszego Śremskiego Oddziału Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności, kol. Ryszard Wróbel i Andrzej Korneluk, ściśle współpracują i należą do tego Towarzystwa. W dniu dzisiejszym do członków Towarzystwa dołączył Prezes Oddziału ppłk dypl. rez. Józef Żeleźny.

Tekst i foto: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna