| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet przypada 8 marca i jest to dzień wyjątkowy, wywołujący uśmiech na twarzach wszystkich pań. To okazja do życzeń, kwiatów i wspólnych spotkań, jak również do rozmów o sprawach niezwykle istotnych dla płci pięknej. To także chwila, która powoduje, iż mężczyźni w szczególny sposób dostrzegają piękno i wartość kobiet. Choć przez niektórych Dzień Kobiet uważany jest za relikt poprzedniej epoki, to jednak w naszym oddziale tradycyjnie obchodzimy go co roku.

W wtorkowe popołudnie, 5 marca 2019 r. nasz Śremski Oddział Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności zorganizował uroczyste spotkanie z okazji przypadającego wkrótce Dnia Kobiet. Miało ono bardzo świąteczny i zarazem niezwykle miły charakter. Tym razem odbyło się w restauracji Relax. Na wstępie uroczystości Prezes Oddziału ppłk dypl. rez. Józef Żeleźny złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Życzył zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, radości i aby uśmiech gościł na twarzach codziennie a każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

Uroczystość przebiegała w sympatycznej, życzliwej, bardzo serdecznej atmosferze, przy słodkim poczęstunku i małej czarnej. Mężowie obecni na uroczystości nie szczędzili Żonom miłych słów. Każda przedstawicielka płci pięknej obdarowana została piękną różą. Były też tradycyjny toast za zdrowie Pań, wzniesiony lampkami wina.

Przy wspólnym, miłym biesiadowaniu szybko upłynął czas. Panie rozmawiały o swoim życiu, wspominały, żartowały, a sądząc po uśmiechniętych twarzach po prostu dobrze się bawiły. Dzięki takim spotkaniom zapominamy, choć na chwilę, o codziennych zmartwieniach i kłopotach. Był to doskonały moment, aby bez wyrzutów sumienia oderwać się od zwykłej codzienności i zgiełku obowiązków. Mam nadzieję, że wieczór upłynął dla każdej z pań w miłej atmosferze i wierzę, że w tak licznym, a może nawet jeszcze większym gronie spotkamy się znów za rok.

Tekst i foto: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna