| strona główna | archiwum wydarzeń | | linki | napisz do nas


Menu

X Powiatowe Forum Wymiany Doświadczeń Organizacji Pozarządowych.

We wtorek 6 czerwca 2017 r. w sali koncertowej Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II w Śremie odbyło się X Powiatowe Forum Wymiany Doświadczeń Organizacji Pozarządowych. Uczestnikami forum były stowarzyszenia z terenu powiatu śremskiego, które aktywnie uczestniczą w życiu społecznym naszego powiatu i zgłosiły swoją chęć uczestnictwa. Podczas Forum został zaprezentowany materiał przygotowany przez TV Relax dotyczący działalności zgłoszonych stowarzyszeń.

Następnie odbyły się rozmowy stowarzyszeń ze Starostą Zenonem Jahns na temat planów, oczekiwań i codziennych problemów z jakimi zmagają się stowarzyszenia. W rozmowach uczestniczyli również zaproszeni goście m.in. burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Henryk Litke, burmistrz Śremu Adam Lewandowski, wójt Gminy Brodnica Marek Pakowski, przewodniczący Rady Powiatu w Śremie Piotr Ruta, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Wioleta Jastrząbek.

Na zakończenie forum Starosta Śremski Zenon Jahns oraz wicestarosta Janusz Przywara wręczyli wszystkim uczestnikom Forum pamiątkowe statuetki oraz certyfikaty uczestnictwa. Miłą niespodziankę dla Starosty mieli wszyscy uczestnicy forum, którzy wręczyli Staroście w podziękowaniu za otwartość i wsparcie, kwiaty oraz portret - karykaturę wykonaną przez Pana A. Garstkę z Szymanowa. Z naszego Śremskiego Oddziału w forum uczestniczyli Kol. Franciszek Chiliński i Andrzej Korneluk.

Foto i tekst: Andrzej Korneluk

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Nasz związek
Ogłoszenia
Władze oddziału
Plan zamierzeń oddziału
Powstanie oddziału
Statut ŚZPŻŁ
Ich już z nami nie ma
Kontakt
Współpraca
Wstąp do nas
Deklaracja wstąpienia
Patronacka JW
ZŻWP koło w Śremie
TMZŚ
ZKRP i BWP w Śremie
SBŻ oraz 31kdr OP
« Powrót do listy

Do góry

Projekt graficzny i wykonanie: Andrzej Korneluk

Strona Główna